.:::Arka Sıradakiler Fan Sitesi:::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

dizi oyuncularını daha önce nerelerde gördünüz?

2 posters
YazarMesaj
Admin
WebM@ster
WebM@ster
Admin

dizi oyuncularını daha önce nerelerde gördünüz? Empty
MesajKonu: dizi oyuncularını daha önce nerelerde gördünüz?   dizi oyuncularını daha önce nerelerde gördünüz? Icon_minitimePaz Ara. 23, 2007 4:21 pm

mesela ben Büşrayı dün Avrupa Yakasının eski bölümlerini izlerken gördüm. meğer o da orada görünmüş.
http://arkasiradakiler.goodbb.net
oktay
Misafir

MesajKonu: bgh   dizi oyuncularını daha önce nerelerde gördünüz? Icon_minitimeCuma Ara. 28, 2007 9:41 pm

bom merhaba arkadaşlar ben oktay biliyorunm bizim pc girmemiz zor olabilir ama ben işim olmadıçak giriyorum beni sewnn hayranlarıma şu msn alsınlar bunu ekle benle sohbet et sn benim olmadığımı sanıyorsanız yanılıyorsunuz ben oktay slmlarla bybyby ekle konuş öptüm herkesi santa flower rendeer
genç rock

genç rock

MesajKonu: Geri: dizi oyuncularını daha önce nerelerde gördünüz?   dizi oyuncularını daha önce nerelerde gördünüz? Icon_minitimePaz Ara. 30, 2007 10:38 pm

Laughing Cool ben düzcedeyim ama hepsini gördüm... AMA (TELEVİZYONDA) Laughing

dizi oyuncularını daha önce nerelerde gördünüz?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-