.:::Arka Sıradakiler Fan Sitesi:::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gamze(Sinem Öztürk) Hürriyet Gazetesinde

YazarMesaj
sss

Gamze(Sinem Öztürk) Hürriyet Gazetesinde Empty
MesajKonu: Gamze(Sinem Öztürk) Hürriyet Gazetesinde   Gamze(Sinem Öztürk) Hürriyet Gazetesinde Icon_minitimePtsi Ara. 17, 2007 7:58 pm

Arka sıradakiler dizisinin güzel oyuncusu Sinem Öztürk, ünlü bir yapımcının tacizine uğradığını belirterek " Ben de yaşadım birkaç kere. Onların işine gelmedi zaten böyle dürüst, namuslu, hanım hanımcık olmam. Temiz, sportif bir kıyafetle iş görüşmesine gittim. Ama işler beklediğim gibi gelişmedi. Adam, suratıma tuhaf tuhaf bakıyordu, "Aaa sen niye böyle erkek gibi giyindin?" diye sordu. "Ben defileye çıkmaya gelmedim" dedim. Pişkin pişkin suratıma bakıp güldü. Teşekkür edip, kaçar adımlarla o ajanstan ayrıldım. Çok ünlü biriydi. Kendilerinde her hakkı normal görüyorlar. Biraz da diğer kızlar onları böyle yapmaya alıştırıyorlar. "Bununla olamazsam, başka kız mı yok?" diye düşünüyor" dedi.

Gamze(Sinem Öztürk) Hürriyet Gazetesinde
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-